Germania fabrica jeleuri Haribo 2300 Euro Brut

NUMARUL DE TELEFON AICI

DESCRIEREA POSTULUI :

Se cauta personal necalificat pentru a lucra in GERMANIA in fabrica de jeleuri HARIBO

Salariul oferit de 2300 Euro brut lunar. Angajam femei,barbati si cupluri . Nu este nevoie de experienta; angajatorul ofera doua zile de training inainte de inceperea lucrului.

Firma are un punct de lucru foarte strict.Nu se accepta persoane care au avut sau detin un cazier judiciar defectuos. Nu se accepta persoane cu o conduita de lucru nepotrivita, regulile sunt stricte din punct de vedere lucru, nu se taie frunza la caini. Modul de lucru este unul curat si ordonat asadar cautam persoane care sa se integreze in acest mod de lucru.Angajatii nostrii au urmatorul program fix de lucru:

  • 8ore pe zi
  • 5zile pe saptamana
  • Week-endliber
  • Seofera diferite bonificatii si prime in functie de experienta pe care o vadobandi fiecare

Angajatorul german ofera:

  • Cazare asigurata gratuit
  • Contract cu perioada nedeterminata de timp
  • Ajutor pentru deschiderea contului bancar pentru salariu
  • Concediu legal platit
  • Transport asigurat

Va stam la dispozitie pentru suport de luni pana vineri intre 9-17 si la numarul de telefon de aici :

07xx xxx xxx

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *