Angajari la ferma de curcani in Germania – detelii la numarul de telefon

Se cauta personal necalificat pentru a lucra in Germania in ferma de curcani.

Candidatul ideal pentru postul oferit :

-limba nu este neapărat necesara însa este nevoie de un minim de cunoștințe în cât sa comunicați;

-o minima experiența în domeniu face diferența fata de alți candidați;
–persoane serioase și punctuale fără antecedente penale;

Ce atribuții aveți :

  • sa hrăniți și sa îngrijiți animalele din ferme;
  • sa le faceți curat zilnic;
  • alte activități întâlnite în ferme;
  • sa le cărați mâncarea din depozit și la depozit când se face aprovizionarea.

  • Va oferim următoarele beneficii:
  • un contract legal de munca pe angajator german
  • se asigura cazarea gratuita;
  • salariul în mana garantat de 1400 de Euro pe luna;
  • dreptul legal de concediu timp de 24 de zile pe an;
  • îndrumare și consiliere pentru obținerea unui cont bancar în germania ;
  • asigurare în caz de accident;

Va rog, sa ne contactați în cursul săptămânii în intervalele 09 00 _ 16 00

Telefon : 07xx xxx xxx

3 Replies to “Angajari la ferma de curcani in Germania – detelii la numarul de telefon”

  1. Ma intereseaza acest job.Suntem un grup de 9 persoane,detinem microbuz propriu.Astept un raspuns,vorbesc engleza la nivel mediu si am certificat de fork lift drivar counterbalace cu 2 ani experienta U.K.Tel 0040727162018.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *